Bilgilendirme

HKWPLUS Nedir?

HİDROJEN YAKIT TASARRUF ve PERFORMANS SİSTEMİ

 

Onlarca Farklı Marka ve Yüzlerce Farklı Model, araca montajı yapılmış olup, müşteri yorumları ve yapılan testler sonucunda ise;

HKWPLUS; Verimli (tam) yanma sonucunda, % 10-15  güç ve performans artışı sağlamaktadır.

 

HKWPLUS; Montajı sonrasında araçlarda %15 ila  %45 aralığında yakıt tasarrufu sağlanmıştır.

 

HKWPLUS; Her marka ve model içten yanmalı motolarara uygulanabilir şekilde tasarlanmıştır.


HKWPLUS; Motor içerisinde, enjektörlerde oluşan kurumları temizlediği,  turbonun kurum bağlamasını ve partikül filtresinin tıkanmasını engellediği tespit edilmiştir.

HKWPLUS; Duman atan, motoru vuruntulu çalışan araçlarda dumanın azaldığı ve vuruntuların düzeldiği tespit edilmiş olup, motorunda kurumlaşma olan araçlarda hidrojen sisteminin motoru temizlemesi nedeniyle ilk depoda duman artışı görülebilmektedir.

HKWPLUS; LPG li araçlarda yakıtın yanma odasında daha uzun süreli yanması nedeniyle subap kafalarında ve yataklarında meydana getirdiği deformasyonu (subap sıkma olayını) önlediği tespit edilmiştir.

HKWPLUS; Sistemi motor kaputu içerisinde en uygun yere monte edilir. Aracınızı çalıştırdığınızda sistem devreye girer, aracı stop ettiğinizde sistem devreden çıkar.

HKWPLUS; Aracınızın motoruna, aküye, şarj dinamosuna herhangi bir yük eklemez soruna neden olmaz.

HKWPLUS; Egzoz emisyon değerlerini neredeyse SIFIRA yakın düşürerek doğanın korunmasına yardımcı olmaktadır.

HKWPLUS; Sistemi  ile her ne kadar biz minimum %15 – %45 arasında  yakıt ekonomisi garanti etsek de genel ortalamada yapılan ekonomi %20 -%30 arasındadır. Bu oranların, minimum seviyede kalması veya değişkenlik göstermesi ise aracın genel durumu, sürüş tarzı, yol durumu vs. gibi birçok etkene bağlıdır.

HKWPLUS; Sistemi bir kaç ay içerisinde ödediğiniz bedelin size geri dönüşünü sağlayan karlı bir cihazdır.

HKWPLUS; Her marka ve model içten yanmalı motorlu araçlara güvenle uygulanabilir. TIR, KAMYON, TRAKTÖR, İŞ MAKİNESİ (FORK LİFT – GREYDER – KEPÇE) , OTOBÜS, MİNİBÜS, BİNEK ARAÇLAR, JENERATÖRLER vs.

 

Yakıt Tasarruf Cihazı adı altında satılan diğer ürünlerle kıyaslamadan önce firma yetkililerimize ulaşarak bilgi alınız.